Zespół - Poradnia Zgierska 18A


Terapeuci

Mariola Barańska

Kierownik Poradni Odwykowej

mgr profilaktyki społecznej i resocjalizacji. Absolwentka Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Studium Psychoterapii Uzależnień i Współuzależnienia. Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień.

Katarzyna Zawadzka

mgr pedagogiki terapeutycznej, absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz 4-letniego szkolenia w psychoanalizie grupowej "RASZTÓW". Ukończyła Studium Pomocy Psychologicznej i oraz Studium Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia, od 2003 roku certyfikowany specjalista terapii uzależnień. Centrum Odwykowym pracuje od 1997r.

Sławomir Chiliński

pedagog, absolwent Wyższej Szkoły Pedagogiki ZNP o specjalności profilaktyki uzależnień. Ukończone Studium Terapii Uzależnień zwieńczone certyfikatem specjalisty terapii uzależnień. W Centrum Odwykowym zatrudniony od 1991 roku.

Iwona Wróblewska

mgr profilaktyki społecznej i resocjalizacji. Absolwentka Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Studium Psychoterapii Uzależnień i Współuzależnienia. Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień

Katarzyna Andrusikiewicz

Mgr Katarzyna Andrusikiewicz to absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie (ścieżka specjalizacyjna: psychologia kliniczna). Ukończyła Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie. Jest Certyfikowanym Specjalistą Psychoterapii Uzależnień. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Szpitalu Praskim w Pododdziale Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych, w Klinicznym Centrum Zdrowia Psychicznego Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego. Posiada również doświadczenie w pracy z osobami współuzależnionymi, z osobami z tzw. podwójną diagnozą oraz z osobami cierpiącymi z powodu zaburzeń seksualnych.

Przemysław Stemplewski

mgr psychologii, magister administracji. Absolwent Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Poznaniu oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Obecnie w trakcie certyfikacji Specjalisty Psychoterapii Uzależnień w Studium Terapii Uzależnień od Narkotyków w Poznaniu.

Zofia Łukaszewska

psycholog, absolwentka Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Specjalista psychoterapii uzależnień w trakcie certyfikacji, w trakcie 4-letnich studiów psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Kinga Kępa

psycholog, absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie przygotowania pedagogicznego na Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie filia zamiejscowa w Lublinie. Jest Certyfikowanym Specjalistą Psychoterapii Uzależnień KBPN, absolwentka studium terapii uzależnień w Stowarzyszeniu Natanaelum w Lublinie. Ukończyła szkolenie z zakresu coachingu, uzyskała tytuł Coach VCC.

Faustyna Dążałowicz

psycholog, absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, Specjalista Psychoterapii Uzależnień KBPN w trakcie certyfikacji, Trener VCC w trakcie certyfikacji. Ukończyła szkolenie z psychoprofilaktyki i terapii uzależnień behawioralnych – moduł media i hazard. Uczestniczyła w licznych kursach związanych ze wsparciem psychologicznym osobom w kryzysie. Jest w trakcie studiów z Przygotowania Pedagogicznego na Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie Wydział zam. w Lublinie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego w Lublinie, Areszcie Śledczym w Lublinie i Poradni Leczenia Uzależnień od Alkoholu i Współuzależnienia w Biłgoraju.

 


Punkt Obsługi Pacjenta

Renata Stańczyk

Magdalena Targońska


Lekarze

dr. Ewa Wolak

lekarz psychiatra

dr. Justyna Car

lekarz psychiatra