Zespół - Oddział dzienny- Łokietka 11


Terapeuci


Katarzyna Czerwonka

Kierownik Oddziału Dziennego.  Certyfikowana psychoterapeutka, superwizorka RSPU, certyfikowana specjalistka psychoterapii uzależnień, mgr stosowanej psychologii społecznej, mgr pedagogiki specjalnej. Zajmuję się psychoterapią indywidualną i grupową dla osób uzależnionych, współuzależnionych oraz z syndromem DDA, a także z innymi trudnościami. Jestem autorką publikacji z zakresu psychoterapii, prowadzę szkolenia i warsztaty specjalistyczne. Pasjonuję się życiem i ludźmi.

Magdalena Grzyb

mgr psychologii, absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacje: Terapia rodzin i małżeństw oraz Psychologia zdrowia). Obecnie jestem w trakcie procesu certyfikacji na specjalistę psychoterapii uzależnień. W wolnym czasie wędruję po górach, jeżdżę rowerem i gotuję.

Katarzyna Łozińska

Jestem certyfikowaną Specjalistką Psychoterapii Uzależnień, ukończyłam Studium Terapii Uzależnień w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. W 2021 roku rozpoczęłam naukę w Szkole Psychoterapii Humanistycznej Intra. 
Prowadzę indywidualną i grupową psychoterapię uzależnień. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w: Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w poradni Stowarzyszenia MONAR i na Oddziale Terapii Uzależnień od Alkoholu w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie. Mam również doświadczenie w pracy jako streetworkerka i partyworkerka. W wolnym czasie ćwiczę jogę, czytam, podróżuję i gram w planszówki. 

Beata Gajda

Certyfikowana Specjalistka Psychoterapii Uzależnień, mgr pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej z terapią pedagogiczną.  Prowadzę indywidualną i grupową psychoterapię uzależnień. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in.: w Stowarzyszeniu Eleuteria w Warszawie,  w Ośrodku Readaptacyjno - Rehabilitacyjnym w Karczewie. W wolnym czasie pasjonuję się fitoterapią, behawiorystyką psów i robieniem na drutach.

Bartosz Gradowski 

Kształcę się na pedagoga specjalnego w specjalności pedagogiki resocjalizacyjnej w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej. Tą ścieżką zmierzam do uzyskania tytułu magistra oraz równolegle realizuję akredytowane Studium Terapii Uzależnień w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. W oddziaływaniach terapeutycznych na pierwszym miejscu stawiam autentyczność. Uwielbiam morsowanie, podróże, spędzanie czasu z przyjaciółmi, czytanie książek i wschody słońca, prowadzę również blog.


Lekarze


Kamil Chorążka

Lekarz specjalista- psychiatra

 

Punkt Obsługi Pacjenta


Danuta Kostrzębska

Punkt Obsługi Pacjenta

Aneta Wójcik

Punkt Obsługi Pacjenta

SPZOZ Centrum Odwykowe

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 22 870 03 77
sekretariat@centrumodwykowe.waw.pl

Deklaracja dostępności

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvas" position.

Wróć na początek strony