Poradnia rodzinna

Celem instytucjonalnym Poradni Rodzinnej CO SPZOZ jest świadczenie pomocy psychologicznej  i psychiatrycznej osobom dotkniętym skutkami uzależnienia w środowisku rodzinnym.

Działalność podstawową Poradni Rodzinnej CO SPZOZ stanowi realizowanie Programu Terapeutycznego, który obejmuje konsultacje z terapeutą, psychoterapię indywidualną, psychoterapię grupową oraz leczenie psychiatryczne (wg wskazań).

Do udziału w Programie kwalifikuje terapeuta w toku spotkań diagnostycznych (ok. 3 sesje). Biorąc pod uwagę problematykę oraz stan zdrowia każdego pacjenta oraz uwzględniając możliwości i warunki placówki, terapeuta decyduje o formach proponowanej terapii (sesje indywidualne i/lub terapia grupowa).

Poradnia Rodzinna CO SPZOZ nie jest Poradnią Zdrowia Psychicznego, co oznacza że nie świadczy ogólnej pomocy psychologiczno-diagnostycznej. Zapraszamy do kontaktu z placówką osoby współuzależnione i DDA. W pierwszej kolejności do terapii kwalifikowane są osoby, których trudności psychologiczne wynikają z aktualnego czynnego uzależnienia bliskiej osoby.

SPZOZ Centrum Odwykowe

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 22 870 03 77
sekretariat@centrumodwykowe.waw.pl

Deklaracja dostępności

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvas" position.

Wróć na początek strony