Program ponadpodstawowy

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO UDZIAŁU W PONADPODSTAWOWYM
PROGRAMIE PSYCHOTERAPII OSÓB UZALEŻNIONYCH OD ALKOHOLU I
INNYCH ŚRODKÓW PSYCHOAKTYWNYCH ORAZ OSÓB
WSPÓŁUZALEŻNIONYCH BĘDĄCYCH MIESZKAŃCAMI M. ST. WARSZAWY,
KTÓRY JEST FINANSOWANY PRZEZ M.ST WARSZAWA.

W 2021 ROKU W RAMACH PROGRAMU BĘDĄ SIĘ ODBYWAĆ:

 

1. PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA DDA 


PROWADZĄCA: MGR KATARZYNA CZERWONKA
TERMINY: WTORKI: 15:35-16:35

2. PSYCHOTERAPIA GRUPOWA „BEZPIECZNA BLISKOŚĆ”

PROWADZĄCY: MGR LUCYNA WNUK LIPIŃSKA, MGR TOMASZ ALEXANDROWICZ

TERMINY:
(PIĄTKI)
03.09.2021 17:00-20:00
10.09.2021 17:00-20:00
17.09.2021 17:00-20:00
24.09.2021 17:00-20:00
01.10.2021 17:00-20:00
08.10.2021 17:00-20:00
15.10.2021 17:00-20:00
22.10.2021 17:00-20:00
29.10.2021 17:00-20:00
05.11.2021 17:00-20:00
19.11.2021 17:00-20:00
26.11.2021 17:00-20:00
03.12.2021 17:00-20:00
10.12.2021 17:00-20:00
17.12.2021 17:00-20:00

3. MARATONY DLA OSÓB UZALEŻNIONYCH:

1. „ODKRYJ SIEBIE NA NOWO”

PROWADZĄCE: MGR BORIANA SEMERDŻIJEWA I MGR ALICJA DROBISZEWSKA
TERMIN: 12.06.2021
GODZINA: 9:00-19:00

2. „MAPA ŚWIATA”

PROWADZĄCY: MGR BORIANA SEMERDŻIJEWA I MGR BOGUSŁAW WŁODAWIEC
TERMIN: 12.12.2021
GODZINA: 9:00-19:00


3. „ZDROWA SPONTANICZNOŚĆ”

PROWADZĄCE: MGR BORIANA SEMERDŻIJEWA I MGR KATARZYNA CZERWONKA
TERMIN: 15.05.2021
GODZINA: 9:00-19:00


4. „POTĘGA KOMUNIKACJI”

PROWADZĄCE: MGR KAROLINA DELURA I MGR ALICJA DROBISZEWSKA
TERMIN: 23.10.2021
GODZINA: 9:00-19:00

5. „RADZENIE SOBIE ZE ZŁOŚCIĄ”


PROWADZĄCY: MGR BORIANA SEMERDŻIJEWA I MGR BOGUSŁAW WŁODAWIEC
TERMIN: 10.04.2021
GODZINA: 9:00-19:00

6. „SEKSUALNOŚĆ”

PROWADZĄCY: MGR MARTA BUDEK I MGR TOMASZ ALEXANDROWICZ
TERMINY: 27.03.2021, 11.09.2021
GODZINA: 9:00-19:00


7. „WARTOŚCI-ŻYCIE WARTE PRZEŻYCIA”

PROWADZĄCE: MGR MARTA BUDEK I MGR JOANNA ŚWIDOWICZ-KWIATKOWSKA
TERMIN: 04.09.2021
GODZINA: 9:00-19:00


8. „MOJA SIŁA W MOJEJ CODZIENNOŚCI”

PROWADZĄCY: MGR ADAM PATER I MGR JOANNA ŚWIDOWICZ-KWIATKOWSKA
TERMIN: 03.10.2021
GODZINA: 9:00-19:00

MARATONY DLA OSÓB WSPÓŁUZALEŻNIONYCH:

9. „KOBIECOŚĆ ”

PROWADZĄCE: MGR EWELINA MĄDRY I MGR MAŁGORZATA MIERZYŃSKA
TERMIN: 15.05.2021
GODZINA: 9:00-19:00

MARATONY DLA OSÓB Z SYNDROMEM DDA:

10. „POTĘGA KOMUNIKACJI”

PROWADZĄCE: MGR KAROLINA DELURA I MGR ALICJA DROBISZEWSKA
TERMIN: 20.11.2021
GODZINA: 9:00-19:00

11. „JAK PODEJMOWAĆ DECYZJE”

PROWADZĄCE: MGR EWELINA MĄDRY I MGR MAŁGORZATA MIERZYŃSKA
TERMIN: 27.03.2021
GODZINA: 9:00-19:00

12. „W POSZUKIWANIU SZCZĘŚCIA”

PROWADZĄCE: MGR EWELINA MĄDRY I MGR MAŁGORZATA MIERZYŃSKA
TERMIN: 24.04.2021
GODZINA: 9:00-19:00

13. „ODKRYJ SIEBIE NA NOWO”

PROWADZĄCE: MGR BORIANA SEMERDŻIJEWA I MGR ALICJA DROBISZEWSKA
TERMIN: 18.09.2021
GODZINA: 9:00-19:00

14. „MAPA ŚWIATA”

PROWADZĄCY: MGR BORIANA SEMERDŻIJEWA I MGR BOGUSŁAW WŁODAWIEC
TERMIN: 23.10.2021
GODZINA: 9:00-19:00

15. „POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI”

PROWADZĄCE: MGR EWELINA MĄDRY I MGR MAŁGORZATA MIERZYŃSKA
TERMIN: 26.06.2021
GODZINA: 9:00-19:00

16. „ JA I MOJE RELACJE ”

PROWADZĄCE: MGR EWELINA MĄDRY I MGR MAŁGORZATA MIERZYŃSKA
TERMIN: 23.10.2021
GODZINA: 9:00-19:00

17. „RADZENIE SOBIE ZE ZŁOŚCIĄ”

PROWADZĄCY: MGR BORIANA SEMERDŻIJEWA I MGR BOGUSŁAW WŁODAWIEC
TERMIN: 20.11.2021
GODZINA: 9:00-19:00

18. „SEKSUALNOŚĆ”

PROWADZĄCY: MGR MARTA BUDEK I MGR TOMASZ ALEXANDROWICZ
TERMINY: 15.05.2021
16.10.2021
GODZINA: 9:00-19:00

19. „KRYTYK WEWNĘTRZNY”

PROWADZĄCY: MGR MONIKA CZAJKA I MGR ADAM PATER
TERMINY: 24.10.2021
GODZINA: 9:00-19:00

WSZELKIE INFORMACJE NA TEMAT UDZIAŁU W PROGRAMIE POD
NUMEREM TELEFONU: ( 22) 619 60 65 LUB NA MIEJSCU W PUNKCIE
OBSŁUGI PACJENTA W PORADNIA LECZENIA UZALEŻNIENIA I
WSPÓŁUZALEŻNIENIA OD ALKOHOLU PRZY UL. JAGIELLOŃSKIEJ 34
W WARSZAWIE.