Informacja

Szanowni Państwo, uprzejmie informuję, iż wszyscy Pacjenci naszych Przychodni mają prawo wyboru formy świadczeń, z których chcą skorzystać:

  • osoby, które oczekują bezpośredniego, indywidualnego kontaktu z terapeutą zapraszamy do naszych placówek
  • zapewniamy nadal pomoc terapeutyczną w formie teleporad *.

Teleporada

W celu uzgodnienia wizyty lub teleporady prosimy o kontakt do rejestracji medycznych pod nr telefonów podanymi w zakładkach informacje danych przychodni i oddziałów.

Jednocześnie przypominam o konieczności przestrzegania podstawowych zasad profilaktyki zakażeń COVID-19 tj. każda osoba zgłaszająca się bezpośrednio do Przychodni ma obowiązek noszenia maseczek, w przychodniach dostępne dla pacjentów są środki do dezynfekcji i rękawiczki i jednorazowe.

*W związku z ogłoszeniem stanu epidemicznego z powodu zagrożenia koronawirusem zalecane jest zastosowanie procedur i zasad profilaktyki, które ograniczą rozprzestrzenianie się zakażen. Z tego powodu wszystkie poradnie i dzienne oddziały Centrum Odwykowego świadczą swoje usługi zdrowotne w trybie teleporad, na życzenie pacjenta. Przez telefon lub komunikator mogą Państwo uzyskać również poradę medyczną, receptę lub zwolnienie. Państwa terapeuci prowadzący będą w regularnym kontakcie z Państwem.